Re-Sack - Plátená nákupná taška

Nákupná taška z pevného plátna z biobavlny je veľmi pevná a má jednoduchý, čistý dizajn. Je jednoduchým aj krásnym riešením, ako nahradiť zbytočné jednorazové produkty a ešte ušetriť. Už nikdy si nebudete musieť v obchode pri pokladni kupovať plastové či papierové tašky.

 

 

1ks

 

netherland medzera   gots-logo              

Môžeme doručiť do:
25.10.2021
Skladom (2 ks)
Značka: Re-Sack
€9,50 €7,92 bez DPH
Kategória: Bezodpadové nakupovanie
Filtrovanie: Látkové vrecká na potraviny
Certifikáty: GOTS

Ako Re-Sack prať?

Všetky produkty od Re-Sack môžete prať do maximálnej teploty 30 ° C. Na pranie používajte výhradne ekologické pracie prostriedky a nepridávajte aviváž.

Po prvom praní sa môžu zraziť o 10 - 12%.

 

Všetky Re-Sack sú vyrobené z biobavlny a vyprodukované za férové mzdy. Majú certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard, svetový štandard pre udržateľne vyrobený textil z vlákien v BIO kvalite. Ten zaručuje plnenie veľmi prísnych kritérií ako pri pestovaní surovín, ich spracovanie, výrobe aj označenie produktov a to ako z hľadiska ochrany prírodných zdrojov, tak i pracovných podmienok pre robotníkov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vrecká Re-Sack prišli na svet s myšlienkou znížiť množstvo jednorázových odpadov v podobe plastových, papierových či papierovo-plastových vreciek na ovocie, zeleninu či pečivo, ktoré sa v Európe bežne zadarmo rozdávajú. Len v EÚ sa plastových vrecúšok ročne vyprodukuje 100 miliárd a drvivá väčšina po jednom použití končí v koši alebo poletuje v okolí.

 

Vyrobené v Holandsku.

 

 sú vyrobené z biobavlny a sú vyprodukované za férové ​​mzdy

 certifikát GOTS - svetový štandard pre udržateľne vyrobený textil z vlákien v BIO kvalite

 

Prečo biobavlna? Bežná bavlna je nejsprejovanejšou plodinou na svete. Používajú sa na nej chemikálie zakázané pri pestovaní plodín a je spracovávaná za použitia ďalších toxických látok, z ktorých časť vo vláknach zostáva a dostáva sa do kontaktu s vašou pokožkou.