Salt of the Earth - Prírodný kryštálový dezodorant 50g

Dezodorant zanecháva na pokožke veľmi tenký minerálny film, ktorý pôsobí antibakteriálne a bráni tak vzniku zápachu spôsobovaného baktériami rozkladajúcimi pot.

 

50g

 

england medzera  vegetarian-approved    Vegan   leaping-bunny-international   cosmos-natural

Môžeme doručiť do:
4.11.2021
Skladom (2 ks)
€5,90 €4,92 bez DPH
Kategória: Dezodoranty
Filtrovanie: Tuhé dezodoranty
Certifikáty: Vegan, Cruelty Free

Tieto kryštálové deodoranty fungujú na princípe čistej prírodnej ochrany. Na mieste aplikácie zanechajú tenkú vrstvu soli – potasium alum (kameneca). Zabraňuje rastu baktérii spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho, aby Vám zablokovali potné žľazy. Vaše telo sa naďalej zbavuje nebezpečných škodlivín avšak bez nepríjemného zápachu. Minerálny kryštál Vám vydrží viac ako pol roka.

 

Vhodný pre mužov, ženy a deti od 6 rokov.

 

Dlhotrvajúca ochrana bez bielych máp

Dezodorant je vyrobený z minerálnych solí a rastlinných výťažkov, ktoré zabraňujú množeniu baktérií spôsobujúcich zápach a preto predstavuje dlhodobú efektívnu ochranu pred šírením telesného zápachu. Tento dezodorant nezanecháva na oblečení žiadne biele mapy, môžete byť bez obáv.

 

Dezodorant pre vegánov a vegetariánov

100% prírodný kryštálový dezodorant nebol testovaný na zvieratách a neobsahuje žiadne látky živočíšneho pôvodu. Celá rada produktov Salt of the Earth bola testovaná organizáciou "Vegetarian Society".

 

Dezodoranty Salt of the Earth neobsahujú:

- alkohol

- aluminium chlorohydrát (hliníková zlúčenina)

- triclosan

- parabény (konzervačné látky)

- propylén

 

Ekologický obal

50% obalu je tvorený recyklovaným plastom, zvyšných 50% z plastu rastlinného pôvodu.

 

Použitie:
Pred nanesením na pokožku opláchnite kryštál studenou vodou, po použití tiež. Nanášajte na čistú pokožku. Sušenie kryštálu po použití zvýši jeho životnosť.

 

Zloženie:
soľný kryštál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ak hľadáte deodoranty, ktoré neuškodia a sú mimoriadne účinné, vyskúšajte výrobky značky Salt of the Earth.

 

Vyrobené vo Veľkej Británii.

 

Hlavnou účinnou zložkou deodorantov je prírodný minerál síran draselný. Ten pôsobí tak, že vytvára na pokožke neviditeľnú antibakteriálnu vrstvu a zabraňuje tvorbe baktérií, ktoré spôsobujú zápach. Avšak bez toho, aby upchával póry.

Okrem síranu draselného obsahujú tieto deodoranty aj organické aloe vera a rastlinné extrakty, ktoré pôsobia antibakteriálne. Žiadny z deodorantov neobsahuje hliníkové soli, parabény, alkohol, ani parfumy.

O tom, že sú mimoriadne bezpečné, svedčí aj fakt, že ich môžu používať aj deti. Konkrétne sa jedná o deodorant Salt of the Earth Rock Chick.