Bio-D - Leštidlo do umývačky riadu 750ml

Bio-D účinné leštidlo do umývačky riadu pre dokonale leský riad. Vyrobené z prírodných látok, bez obsahu chemikálií alebo toxických látok.

 

750ml

 

 england medzera  Veganleaping-bunny-international  ethical_best buy

Môžeme doručiť do:
26.10.2021
Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Značka: Bio-d
€4,30 €3,58 bez DPH
Kategória: Do kuchyne
Použitie: Do umývačky riadu
Certifikáty: Vegan, Cruelty Free
Položka bola vypredaná…

Použitie: 

Doplňte leštidlo do zásobníka umývačky podľa návodu výrobcu. Pre dosiahnutie správneho lesku riadu a príboru pravidelne kontrolujte hladinu leštidla v zásobníku.

 

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. 

 

Zloženie:

< 5%: etanol, kyselina citrónová, aniontové a neiontové povrchové aktívne látky, chlorid sodný.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bio-D je rodinná firma založená už v roku 1989, ktorá sa veľmi prísne a dôsledne sústredí na výrobu prostriedkov tak, aby mali minimálny vplyv na životné prostredie ako pri výrobe samotnej, tak pri ich použití.

 

Vyrobené vo Veľkej Británii.

 

Volí len tie najbezpečnejšie prísady najvyššej kvality. Kde je to možné, sú rastlinného pôvodu a získané z obnoviteľných zdrojov. Len malá časť prísad je z neobnoviteľných minerálov. Proces prípravy prostriedkov je založený na studenom miešaní surovín, vďaka čomu minimalizuje spotrebu energií a zároveň emisie CO2. Nádoby a obaly obsahujú minimálne 70% recyklovaného materiálu. Vďaka tomu, že sú výrobky vyrobené z prírodných surovín, sú absolútne vhodné pre použitie so septikmi a domácimi čističkami odpadových vôd.

Produkty ani prísady nie sú testované na zvieratách, neobsahujú žiadne živočíšne zložky a všetky sú tak vhodné pre vegánov.

 

✓ Žiadne z výrobkov Bio-D neobsahujú

fosfáty, enzýmy, palmový olej, triklosan, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bielidlá na báze chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, umelé vône ani umelé farbivá

 

Bio-D podlieha dohľadu a schváleniu The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation.

 

Bio-D bola ocenená ako Najlepší nákup (Best Buy) a najúčinnejší produkt v kategóriách umývanie riadu, domáce čističe, pracie prášky a čističe na WC v britskom Časopise zodpovedného spotrebiteľa (Ethical Consumer Magazine). Pýši sa niekoľkými prestížnymi ekologickými oceneniami ako Green Apple alebo Green Business of the Year.