Ecover - Leštidlo do umývačky riadu 500 ml

Leštidlo do umývačky riadu Vám zabezpečí lesklý riad bez šmúh a zabraňuje tvoreniu vápenatých usadenín.

 

500ml

 

belgium medzera  leaping_bunny  B-Corp-Logo 

Môžeme doručiť do:
4.10.2021
Skladom (5 ks)
Značka: Ecover
€3,90 €3,90 bez DPH
Kategória: Do kuchyne
Použitie: Do umývačky riadu
Certifikáty: Cruelty Free, B Corporation

Použitie:

Naplňte príslušný dávkovač vo Vašej umývačke podľa odporúčania výrobcu umývačky. Ubezpečujte sa, aby dávkovač obsahoval dostatok oplachovacieho prostriedku Ecover. Najlepší efekt dosiahnete pri použití Ecoveru oplachovacieho prostriedku a Ecover tabliet.

 

Zloženie:

voda, kyselina citrónová, candida bombicola/glukóza/fermentovaný repkový olej, alkohol, caprylyl/capryl glukozid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ECOVER bola založená v roku 1979 s víziou vyrábať čistiace a pracie prostriedky bez obsahu fosfátov. Tento zámer sa vydaril a značka Ecover sa stala jedným z najznámejších výrobcov ekologicky šetrných prípravkov, ECOVER stojí aj za prvou ekologickou fabrikou na svete a spoločnosť získala ocenenie OSN za mimoriadne ekologickú prevádzku a výrobu.

 

Vyrobené v Belgicku.

 

Pracími a čistiacimi prostriedkami ECOVER šetríte energiu, peniaze aj planétu Zem.

Vďaka rýchlemu a kompletne odbúrateľnému použitému materiálu, sú výrobky vhodné aj pre domáce čističky odpadových vôd a majú minimálny dopad na život živočíchov žijúcich vo vode. Obaly sú vyrobené z 80 % z recyklovateľného materiálu a sú 100 % recyklovateľné. Výrobky ECOVER neobsahujú žiadne zložky z ropy, sú šetrné k prírode, a navyše sú rýchlo a 100% biologicky odbúrateľné - ako samotné fľaše, tak aj uzávery. Ide teda o najlepšie ekologické výrobky na slovenskom trhu.

 

Výrobky značky ECOVER sú vytvorené na rastlinnej a minerálnej báze.

Prostriedky majú skvelé čistiace schopnosti a ešte sú aj šetrné k našej Zemi. Výrobky sú vyrábané v ekologickej fabrike v Belgicku, ktorá berie maximálny ohľad na životné prostredie, ľudské zdravie a zároveň vysokú funkčnosť produktov. Výrobky nie sú testované na zvieratách, sú vyrábané výhradne na báze minerálnych a prírodných zložiek, fľaše, vrchnáky a aj etikety sú 100 % recyklovateľné.