Loofka - 100% Prírodná hubka na riad 2ks

Vyzerá a chutí ako cuketa, ale my počkáme, kým dužina dozrie a prirodzene sa zmení na špongiu. Žiadny zbytočný odpad v domácnosti. Po 3 týždňoch je ideálne lufky vymeniť a tú starú zahodiť do kompostu alebo do komunálu, kde sa celá prirodzene rozloží.

 

2ks

 

spanielsko   

Môžeme doručiť do:
4.11.2020
Skladom (4 ks)
Značka: Loofka
€4,99
Kategória: Doplnky
Filtrovanie: Utierky a špongie

Lufku pestujeme na slnečných farmách španielskej Galície. Spolupracujeme tam so spoločnosťou, ktorá je priekopníkom v pestovaním lufiek a rastlinných húb. Okrem toho je naša partnerská spoločnost aj najväčším pestovateľom a spracovateľom lúf. Taktiež sa špecializuje na vývoj produktov. Vyvinuli napríklad vlastné odrody lufiek, ktoré majú veľmi kvalitné vlákna vhodné na rôzne druhy špongií.

 

100% udržateľné poľnohospodárske postupy

V našej partnerskej spoločnosti vyvinuli vlastné odrody lufiek, z ktorých každá poskytuje požadovanú hustotu vlákien. Vyberáme iba tie najlepšie tekvice z ktorých vyrábame špongie a iné kozmetické výrobky. Tieto kúsky sa vykúpu v termálnej vode z liečivého prameňa v Caldas de Reis, ktorý má vodu o teplote 43°C. Následne sa prirodzene vysušia na slnku. Týmto spôsobom zostanú kvalitné vlákna, ktoré fungujú ako prírodna náhrada bežnej hubky na riad.

 

Žiadne chemikálie ani syntetické hnojivá

Neplytváme a nepoužívame škodlivé chemické hnojivá. Novým lufkám dáva živiny kompost, v ktorom recyklujeme všetok odpad z farmy. V podstate to znamená, že všetky prírodné odpadové produkty, ktoré vznikajú na farme kompostujeme a znovu zpracovávame do procesu pestovania.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: