Circular Cup - Kelímok na nápoj - Krémová & tyrkysová 340ml

€14,50 –25 %
rcup-kelimok-na-napoj-kremova-tyrkysova-340ml
€14,50 –25 % €10,80 €9 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Prvý opakovane použiteľný kelímok na kávu vyrobený z recyklovaných jednorazových papierových pohárikov. Zatiaľ jediný na celom svete! Circular Cup netečie, nepáli a udržuje váš nápoj dlhšie teplý alebo studený (pri káve je to viac ako hodina, pri čaji ešte dlhšie). Ľahko sa otvára aj zatvára jednou rukou a pri pití z neho nemusíte srkať jednou malou dierkou. Môžete z neho totiž piť po celom obvode. Budete ho jednoducho milovať! Celý život.

340ml

england medzera   kisspng-bisphenol-a-water-bottles-plastic-computer-icons-t-bpa-free-5b31d5831505d9.8446704815299925790861    recycle-logo-png-clip-art

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80€ máš od nás dopravu zadarmo.
Zabalené s láskou
Zabalené s láskou
Škatulku ti dôkladne s láskou a ekologicky zabalíme.
Všetko skladom
Všetko skladom
U nás nájdete všetky produkty skladom, odosielame do 24h.
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Nakupuješ bezpečne cez certifikované šifrované spojenie.

Podrobný popis

7 veľmi dobrých dôvodov prečo sa do neho zamilovať na celý život:

Dôvod č. 1 - Pre lepší svet
Každý nákup kelímku Circular Cup (rCUP) predstavuje udržateľné riešenie opakovaného využitia odpadu. Vonkajšia izolačná vrstva Circular Cup (rCUP) je totiž vyrobená z použitých jednorazových papierových pohárikov na kávu či čaj.
Viete, že priemerne každý z nás spotrebuje až 350 jednorazových kelímkov za rok? Predstavte si tú horu odpadu! Jeden taký téglik sa rozkladá až 20 rokov. Papierové kelímky s vnútornou vrstvou polyetylénu navyše nemožno v Slovenskej republike recyklovať.
S kelímkom Circular Cup (rCUP) už jednorazové tégliky nepotrebujete. Keď sa o neho budete dobre starať, vydrží vám najmenej 10 rokov a potom ho možno opäť recyklovať.

Dôvod č. 2 - Je recyklovaný aj recyklovateľný
Áno, je veľký rozdiel medzi recyklovateľným a recyklovaným. Iné opakovane použiteľné tégliky sú zvyčajne len recyklovateľné, ale napríklad silikón je recyklovateľný len veľmi ťažko. Pri výrobe kelímku Circular Cup (rCUP) boli použité už použité jednorazové tégliky a napriek tomu je aj naďalej plne recyklovateľný.

Dôvod č. 3 - Stačí jedna ruka
Vďaka inovatívnemu dizajnu Circular Cup (rCUP) vám postačí jedna ruka na otváranie i zatváranie. Stačí jedno stlačenie a téglik sa otvorí, ďalším stlačením sa zase jednoducho zavrie. Je proste ideálne, aj keď beháte po nákupoch alebo napríklad telefonujete.

Dôvod č. 4 - 100% tesnia
Trikrát hurá! Už žiadna káva vyliata v notebooku alebo na stránkach vašej obľúbenej knihy. Circular Cup (rCUP) môžete prenášať v taške, batohu, bežať na autobus či skákať zo schodov. Neunikne ani kvapka.

Dôvod č. 5 - Koniec sŕkaniu
Vďaka unikátnemu riešeniu pitia nápoja po celom obvode viečka, si svoj nápoj vychutnáte naplno. Už žiadne sŕkanie, s Circular Cup (rCUP) budete piť ako z klasického hrnčeka.

Dôvod č. 6 - Najlepšie riešenie pre milovníkov dobrej kávy
Srdce fanúšikov dobrej kávy teraz poskočí. Ak aj vy milujete kávu, tak celkom určite nie len jej chuť, ale aj vôňu. Circular Cup (rCUP) vám garantuje, že si vďaka dômyselnému dizajnu užijete oboje.

Dizajnéri navyše pri jeho výrobe oslovili aj skúsených baristov a majiteľov vyhlásených kaviarní, aby mali istotu, že Circular Cup (rCUP) kvalitu kávy nijako neohrozí a udrží ju v správnej teplote.

Dôvod č. 7 - Opätovne použiteľný a plne izolovaný
To najlepšie nakoniec. Circular Cup (rCUP) môžete používať opakovane stále dookola a on vám garantuje, že bude dobre slúžiť a teplotu vašej kávy udrží až 1 hodinu a 20 minút. V prípade čaju až 1 hodinu a 40 minút.

Pár jednoduchých tipov na užívanie:
Než sa s Circular Cup (rCUP) dôkladnejšie zoznámite môže to chvíľu trvať. Preto prinášame pár jednoduchých tipov, ktoré vám to uľahčí.

1. Otvárame a zatvárame
Je to jednoduché, jedným stlačením otvorte, ďalším stlačením zatvorte. Pokiaľ je viečko po stlačení dole, je Circular Cup (rCUP) otvorený. Pokiaľ je viečko hore, je téglik zavretý a starostlivo chráni teplotu vášho nápoja.

2. Neplňte váš Circular Cup (rCUP) nad rysku
Ak nechcete, aby sa vám váš lahodný nápoj presunul nechtiac do tašky, tak kelímok neplňte nad vyznačenú rysku na vnútornej strane téglika.

3. Pozor na horúce nápoje
Horúci nápoj nad 65 ° C môže vďaka pare spôsobiť podtlak vnútri téglika. Ak vám teda viečko nejde otvoriť zachovajte chladnú hlavu, povoľte viečko miernym pootočením, aby sa tlak vo vnútri téglika znížil.

Nesnažte sa viečko stláčať veľkou silou, mohlo by dôjsť k vystreknutiu horúceho nápoja alebo pary.

Ako sa o Circular Cup (rCUP) starať, aby s vami zostal dlhé roky?
Ak vám záleží na ochrane prírody, udržateľnosť je vám veľmi blízka a rozhodnete sa pre Circular Cup (rCUP), potom vedzte, že je potrebné sa aj o neho udržateľne starať, aby vám robil spoločnosť čo najdlhšie.

Ako na to?
Pravidelne (ideálne po každom použití) ho vymyte a udržujte čistý. Téglik je vodotesný iba vtedy ak sú všetky jeho časti udržiavané úplne čisté. Môžete ho bez obáv umývať v umývačke. Vždy dohliadnite na to, aby bol v hornej časti, kam bežne dávate poháre. Pokiaľ ho v umývačke umiestnite medzi mastné riady, môžu na ňom zostať škvrny. Pokiaľ k tomuto dôjde, zmiešajte lyžičku sódy a vody a nechajte v kelímku 20 minút pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite.

Nikdy ho nepoužívajte v mikrovlnnej rúre!

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše a kelímky na nápoje
Filtrovanie: Kelímky na nápoje
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Circular Cup (rCup) je prvý použiteľný kelímok na kávu z recyklovaných jednorázových papierových kelímkov, ktoré sú v kaviarňach po celom svete používané každý deň.

 

Vyrobené vo Veľkej Británii.

 

Povedzte stop zbytočným jednorazovým plastovým či papierovým kelímkom na kávu alebo čaj, ktoré sa pomaly ale isto stávajú ekologickou pohromou. Circular Cup netečie, nepáli a udržuje váš nápoj dlhšie teplý alebo studený (pri káve je to viac ako hodina, pri čaji ešte dlhšie). Ľahko sa otvára aj zatvára jednou rukou a pri pití z neho nemusíte srkať jednou malou dierkou. Môžete z neho totiž piť po celom obvode.

 

Samozrejmosťou je absencia BPA.