Bio-D - Čistič na rôzne povrchy s dezinfekciou 750ml

Bio-D vysoko účinný, koncentrovaný prostriedok určený na dezinfekciu rôznych druhov povrchov. Odstráni 99,9% baktérii. Použiť ho môžete na umývadlá, drezy, sporáky, podlahy, dlaždice a nátery. 

 

750ml

 

england medzera  Veganleaping-bunny-international

Môžeme doručiť do:
5.11.2020
Skladom (4 ks)
Značka: Bio-d
€4,20
Kategória: Upratovanie

Je vyrobený zo šetrných a ekologicky rozložiteľných látok, neobsahuje chlór, bielidlá, umelé arómy ani fosfáty. Je hypoalergénny a vhodný i pre citlivú pokožku a je taktiež bezpečný pre septik a domáce čistiarne. 

 

Použitie: 

Nastriekajte malé množstvo prostriedku na znečistený povrch, nechajte pôsobiť aspoň 30 sekúnd, potom utrite.

 

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchom a chladnom prostredí. 

 

Zloženie:

nad 30% aniontové povrchové aktívne látky, menej než 5% neiontové povrchové aktívne látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina mliečna, pomarančový olej

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bio-D je rodinná firma založená už v roku 1989, ktorá sa veľmi prísne a dôsledne sústredí na výrobu prostriedkov tak, aby mali minimálny vplyv na životné prostredie ako pri výrobe samotnej, tak pri ich použití.

 

Vyrobené vo Veľkej Británii.

 

Volí len tie najbezpečnejšie prísady najvyššej kvality. Kde je to možné, sú rastlinného pôvodu a získané z obnoviteľných zdrojov. Len malá časť prísad je z neobnoviteľných minerálov. Proces prípravy prostriedkov je založený na studenom miešaní surovín, vďaka čomu minimalizuje spotrebu energií a zároveň emisie CO2. Nádoby a obaly obsahujú minimálne 70% recyklovaného materiálu. Vďaka tomu, že sú výrobky vyrobené z prírodných surovín, sú absolútne vhodné pre použitie so septikmi a domácimi čističkami odpadových vôd.

Produkty ani prísady nie sú testované na zvieratách, neobsahujú žiadne živočíšne zložky a všetky sú tak vhodné pre vegánov.

 

✓ Žiadne z výrobkov Bio-D neobsahujú

fosfáty, enzýmy, palmový olej, triklosan, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bielidlá na báze chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, umelé vône ani umelé farbivá

 

Bio-D podlieha dohľadu a schváleniu The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation.

 

Bio-D bola ocenená ako Najlepší nákup (Best Buy) a najúčinnejší produkt v kategóriách umývanie riadu, domáce čističe, pracie prášky a čističe na WC v britskom Časopise zodpovedného spotrebiteľa (Ethical Consumer Magazine). Pýši sa niekoľkými prestížnymi ekologickými oceneniami ako Green Apple alebo Green Business of the Year.