TIO - Zubná kefka medium - Lagoon

Biodegradovateľná zubná kefka z rastlinných zložiek.

 

1ks

 

germany medzera  Peta-logo

 
 
Môžeme doručiť do:
4.11.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Tio
€4,90 €4,08 bez DPH
Kategória: Zubné kefky
Filtrovanie: Zubné kefky
Certifikáty: Vegan, Cruelty Free

Ekologické zubné kefky, sa od klasických zubných kefiek líšia vo viacerých aspektoch. Sú vyrobené z čisto rastlinných zložiek, sú biodegradovateľné neobsahujú BPA. Celé prevedenie kefky je vyrobené tak, aby sa vyprodukovalo čo najmenej odpadu. Biela rúčka a cestovný kryt sú znovu použiteľné, takže Vám stačí dokúpiť si len náhradnú hlavicu a kefku môžete naďalej používať.

 

 

-  Rúčka a cestovný kryt sú vyrobené z bio polyethylenu z cukrovej trstiny
 Hlavica kefky je vyrobená z celulózy (drevité vlákna – odpad, ktorý vzniká pri výrube stromov z ekologického lesníctva, ktoré by boli inak spálené)
- Štetinky sú z bio polyamind-nylonu z ricínového oleja, nebol zatiaľ objavený lepší a hygienickejší materiál pre výrobu štetiniek, ktorý by mal podobné vlastnosti ako nylon

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tio zubná kefka sa od klasických zubných kefiek líšia vo viacerých aspektoch. 

Sú vyrobené z čisto rastlinných zložiek, sú biodegradovateľné a neobsahujú BPA. Prevedenie kefky je teda vyrobené tak, aby sa vyprodukovalo čo najmenej odpadu. Jej biela rúčka a cestovný kryt sú znovu použiteľné, takže vám stačí dokúpiť len náhradné hlavice a kefky môžete naďalej používať.

Síce sa vám na prvý pohľad môže zdať, že sú z plastu, ale opak je pravdou! Ich zloženie je naozaj celé prepracované tak, aby zbytočne nezaťažovali životné prostredie

 

Vyrobené v Nemecku.