Preserve - Desiatový box 240ml

Zľava
Značka: Preserve
€3,80 –25 %
preserve-desiatovy-box-240ml
€3,80 –25 % €2,85 €2,38 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Tento praktický box od Preserve vyrobený zo 100% recyklovaných plastov sa u vás doma určite nestratí. Môžete ho použiť ako prenosný box na desiaty či menšie obedy do školy alebo do práce. Dobre poslúži aj na uchovanie zvyškov od obeda či večere. Bez obáv ho môžete uchovávať v chladničke, umývať v umývačke a ohrievať v mikrovlnke.

1ks

usa  medzera    B-Corp-Logo  kisspng-bisphenol-a-water-bottles-plastic-computer-icons-t-bpa-free-5b31d5831505d9.8446704815299925790861    recycle-logo-png-clip-art

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80€ máš od nás dopravu zadarmo.
Zabalené s láskou
Zabalené s láskou
Škatulku ti dôkladne s láskou a ekologicky zabalíme.
Všetko skladom
Všetko skladom
U nás nájdete všetky produkty skladom, odosielame do 24h.
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Nakupuješ bezpečne cez certifikované šifrované spojenie.

Podrobný popis

Pozor, box nie je vhodný na prenášanie polievok, omáčok či iných tekutých jedál. Aj keď je skrutkovací, nie je 100% tesniaci.

Až vám jedného dňa (po dlhých rokoch) doslúži, vyhoďte ho do žltého kontajnera a dajte mu možnosť stať sa zase niečím iným.

Prečo nahradiť bežné plastové boxy za tie od Preserve?
- sú vyrobené z recyklovaného plastu a ďalej recyklovateľné
- sú vhodné do chladničky, umývačky aj mikrovlnky
- neuvoľňujú žiadne škodlivé látky
- sú pevné a odolné
- majú praktický skrutkovací uzáver

Prečo zrovna polypropylén?
Všetky produkty Preserve sú vyrobené z recyklovaného polypropylénu (čiže PP # 5). Bol zvolený pre svoju zdravotnú nezávadnosť, bezpečnosť a ľahkú recyklovateľnosť. Polypropylén neuvoľňuje žiadne nebezpečné chemikálie ako je Bisfenol-A (BPA) alebo ftaláty.

Preserve použité materiály dôkladne testuje, aby zaručil ich absolútne bezpečie pre človeka. A to aj v prípade použitia v mikrovlnnej rúre či automatickej umývačke, ktoré plasty zahrievajú a zvyšujú tak riziko uvoľňovania nežiadúcich látok. Všetky Preserve produkty sú teda bezpečné aj pre umývačky riadu a mikrovlnky. 

Gimme 5

V Preserve vytvorili inovatívny projekt recyklácie plastov, ktorý združuje zodpovedných spotrebiteľov, predajcov, značky a recyklačné firmy, aby spoločne šetrili drahocenné prírodné zdroje. Nazvali ho vtipne "Gimme 5", čo je v angličtine slovná hračka, ktorá sa hrá so spojením "give me five" (placnime si) a číslom 5, čo je označenie plastu polypropylén, z ktorého sú recyklované produkty Preserve vyrobené - a ku ktorého recyklácií týmto programom vyzývajú.

V Spojených štátoch tak spolupracujú ako s výrobcami napríklad balenia od jogurtov, od ktorých si berú zvyšky polypropylénového plastu, ale tiež umožňujú ľuďom, aby im priamo poštou zasielali (alebo cez spolupracujúcich obchodníkoch odovzdávali) už použité jogurtové tégliky a ďalšie produkty z PP # 5.

Dodatočné parametre

Kategória: Desiatové boxy
Filtrovanie: Desiatové boxy
Certifikáty: B Corporation

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firmu založil Eric Hudson s cieľom vyrábať krásne, užitočné a praktické výrobky výhradne zo 100% recyklovaných plastov. Skrz projekt Gimme 5 zbierajú a opätovne spracúvajú už raz použitý polypropylén, napríklad z téglikov od jogurtov, a vyrábajú z neho nové produkty.

 

Vyrobené v USA.