O nás

monstera_photo_onas_1

Všetci milujeme prírodu a krásne miesta na Zemi. Spoločne si uvedomujeme, že je ich stále menej. Najhoršie na tom je, že to je zásluhou nás, ľudí. Privikli sme si pohodliu konzumného spôsobu života. Kupovali a kupujeme veci, ktoré nám netreba. Plýtvame potravinami. A popritom všetkom zanechávame za sebou kopu odpadu, s ktorým si naša matka, Zem, sama neporadí. Jedného dňa sme si povedali, tak ako mnohí, DOSŤ! Musíme niečo urobiť! A tak sme začali v malom, od seba. Zmenili sme svoje zvyky a nebolo to vôbec ťažké. Naopak, máme z toho dobrý pocit. A náš svet začal byť lepším miestom. To nám však nestačilo. Zo srdca si prajeme, aby všetci ľudia žili v lepšom svete. Vieme, že to nebude ľahké. Ale veríme, že to možné je. Veríš tomu aj ty?

Preto sme si splnili sen a otvorili sme Slovenský internetový e-shop zameraný na cruelty free, vegan a zero waste tématiku. Na našom e-shope nájdete slovenské výrobky ako antibakteriálne prostriedky Chistee, ekologické prostriedky Tierra Verde a TUTO sáčky pre ekologické a príjemné nakupovanie. Takisto u nás nájdete značku Meracus od našich českých susedov, ktorá ponúka hand-made látkové vložky a odličovacie tampóny. Ďalej ponúkame zahraničné značky ako Bio-d, Crazy Rumors, Ecover, Hydrophyl, Lunette, Method, Natracare, Retap, Sonett, Urtekram, Zao a veľa ďalších.

Na našom e-shope dbáme na ekológiu a preto Vaše balíčky balíme do škatúl zo 100% recyklovaného papiera, na lepenie používame výhradne papierovú pásku a na výplň používame už použitú papierovú výplň, ktorá by inak skončila v koši. Tým, že sa snažíme všetkému dať druhý život, tak raz za čas použijeme už použitú škatulku.

Teší nás, že aj my máme vďaka našemu e-shopu možnosť pomáhať iným na ich ceste k lepšiemu životu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie