O nás

monstera_photo_onas_1

Všetci milujeme prírodu a krásne miesta na Zemi. Spoločne si uvedomujeme, že je ich stále menej. Najhoršie na tom je, že to je zásluhou nás, ľudí. Privikli sme si pohodliu konzumného spôsobu života. Kupovali a kupujeme veci, ktoré nám netreba. Plýtvame potravinami. A popritom všetkom zanechávame za sebou kopu odpadu, s ktorým si naša matka, Zem, sama neporadí. Jedného dňa sme si povedali, tak ako mnohí, DOSŤ! Musíme niečo urobiť! A tak sme začali v malom, od seba. Zmenili sme svoje zvyky a nebolo to vôbec ťažké. Naopak, máme z toho dobrý pocit. A náš svet začal byť lepším miestom. To nám však nestačilo. Zo srdca si prajeme, aby všetci ľudia žili v lepšom svete. Vieme, že to nebude ľahké. Ale veríme, že to možné je. Veríš tomu aj ty?

Preto sme si splnili sen a otvorili sme Slovenský internetový e-shop zameraný na cruelty free, vegan a zero waste tématiku. Na našom e-shope nájdete slovenské výrobky ako antibakteriálne prostriedky Chistee, ekologické prostriedky Tierra Verde a TUTO sáčky pre ekologické a príjemné nakupovanie. Takisto u nás nájdete značku Meracus od našich českých susedov, ktorá ponúka hand-made látkové vložky a odličovacie tampóny. Ďalej ponúkame zahraničné značky ako Bio-d, Crazy Rumors, Ecover, Hydrophyl, Lunette, Method, Natracare, Retap, Sonett, Urtekram, Zao a veľa ďalších.

Na našom e-shope dbáme na ekológiu a preto Vaše balíčky balíme do škatúl zo 100% recyklovaného papiera, na lepenie používame výhradne papierovú pásku a na výplň používame už použitú papierovú výplň, ktorá by inak skončila v koši. Tým, že sa snažíme všetkému dať druhý život, tak raz za čas použijeme už použitú škatulku.

Teší nás, že aj my máme vďaka našemu e-shopu možnosť pomáhať iným na ich ceste k lepšiemu životu